Signováno tužkou vpravo dole.
Technika: Lept
Výška: 17,2 cm, šířka: 11,7 cm, rámování: 36,2 x 29,6 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:26
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč