ak.mal. Bohumír Krystyn - malíř , grafik, keramik - narozen 26.11.1919v Hlubočci u Opavy, zemřel 21.8.2010 v Krásnem Poli. Studoval na škole uměleckých řemesel v Brně a monumentální malbu u prof. E.Filly na VŠUP v Praze. Zabýval se monumentální dekorativní tvorbou, nástěnnou malbou, keramickou mozaikou a drobnou keramikou.
Signováno vpravo dole, mírně prohnutý karton
Technika: Olej na kartonu
Výška: 38,5 cm, šířka: 54,3 cm, rámování: 53,4 x 69 cm
Konec aukce: 01.02.2021 20:31
Dosažená cena: 7 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč