48. Dívka s motýlem

Autor: Ludmila Jiřincová

Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, mírné fleky na paspartě ve spodní části
Výška: 23 cm, šířka: 17 cm, rámování: 45 x 37 cm

Konec aukce: 09.05.2022 18:51

Dosažená cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (10)

3 300 Kč9.5.2022 18:46:44
3 100 Kč9.5.2022 18:32:38
2 900 Kč9.5.2022 18:31:04
2 700 Kč9.5.2022 18:03:38
2 500 Kč9.5.2022 17:37:55
2 300 Kč9.5.2022 17:06:24
2 100 Kč9.5.2022 16:44:16
1 900 Kč9.5.2022 15:08:47
1 700 Kč4.5.2022 21:22:33
1 500 Kč24.4.2022 07:47:15