Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole. Číslováno 71/100.
Výška: 18,5 cm, šířka: 15,2 cm, rámování: 20,7 x 17,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.12.2019 20:38
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 400 Kč