Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno.
Výška: 15,7 cm, šířka: 12 cm, rámování: 33,6 x 28,2 cm
Konec aukce: 20.03.2023 23:19
Dosažená cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
600 Kč | 20.3.2023 20:21:50 |