68. Tři čápi

Autor: Jiří Slíva

Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Výška: 40,7 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 60 x 68 cm

Konec aukce: 06.04.2022 19:13

Dosažená cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (16)

4 000 Kč6.4.2022 19:08:57
3 800 Kč6.4.2022 19:07:50
3 600 Kč6.4.2022 19:06:33
3 400 Kč6.4.2022 19:05:36
3 200 Kč6.4.2022 19:03:59
3 000 Kč6.4.2022 19:00:32
2 800 Kč6.4.2022 18:24:03
2 600 Kč6.4.2022 17:51:51
2 400 Kč6.4.2022 17:44:31
2 200 Kč6.4.2022 17:21:21
2 000 Kč6.4.2022 16:33:55
1 800 Kč6.4.2022 10:06:12
1 600 Kč5.4.2022 09:33:17
1 400 Kč10.3.2022 11:38:58
1 200 Kč8.3.2022 19:25:08