Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Výška: 40,7 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 60 x 68 cm
Konec aukce: 06.04.2022 19:13
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč