Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na překližce
Výška: 37 cm, šířka: 49,5 cm, rámování: 49 x 61,2 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:23
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč