Signováno vpravo dole, mírně natržené v levém rohu, nově rámováno, zaskleno
Technika: Tempera
Výška: 40 cm, šířka: 29 cm, rámování: 56 x 45 cm
Konec aukce: 08.12.2019 21:25
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč