Signováno vpravo dole
Technika: Olej na desce
Výška: 82 cm, šířka: 67 cm, rámování: 101 x 86 cm
Konec aukce: 08.12.2019 18:41
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 10 000 Kč