Váha 198.20 g / 800 Puncováno. Stojánky na odložení příborů při stolování.
Délka: 9,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 19:48
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (29)