93. Stříbrné odkládače na příbory

Autor:

Kategorie: Stříbro

Váha 198.20 g / 800 Puncováno. Stojánky na odložení příborů při stolování.
Délka: 9,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 19:48

Dosažená cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (29)

4 400 Kč18.7.2022 19:30:37
4 200 Kč18.7.2022 19:29:43 (limit 18.7.2022 18:48:12)
4 000 Kč18.7.2022 19:29:43
3 800 Kč18.7.2022 18:48:12 (limit 18.7.2022 18:48:12)
3 600 Kč18.7.2022 17:44:25
3 400 Kč18.7.2022 12:27:19
3 200 Kč18.7.2022 11:13:42
3 000 Kč17.7.2022 23:17:06
2 800 Kč12.7.2022 10:09:50
2 600 Kč24.6.2022 09:37:02
2 400 Kč23.6.2022 11:24:31
2 200 Kč20.6.2022 13:46:59
2 000 Kč20.6.2022 13:01:04
1 800 Kč20.6.2022 08:35:31