Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.
Konec aukce: 19.01.2026 19:49
Dosažená cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (84)
| 41 500 Kč | 19.1.2026 19:44:06 |
| 41 000 Kč | 19.1.2026 19:42:15 |
| 40 500 Kč | 19.1.2026 19:37:22 |
| 40 000 Kč | 19.1.2026 19:36:46 (limit 19.1.2026 19:36:11) |
| 40 000 Kč | 19.1.2026 19:36:46 |
| 39 500 Kč | 19.1.2026 19:35:40 |
| 39 000 Kč | 19.1.2026 19:35:17 |
| 38 500 Kč | 19.1.2026 19:34:42 |
| 38 000 Kč | 19.1.2026 19:33:54 |
| 37 500 Kč | 19.1.2026 19:33:27 |
| 37 000 Kč | 19.1.2026 19:33:14 |
| 36 500 Kč | 19.1.2026 19:31:39 |
| 36 000 Kč | 19.1.2026 19:31:31 |
| 35 500 Kč | 19.1.2026 19:31:28 (limit 19.1.2026 19:31:12) |
| 35 500 Kč | 19.1.2026 19:31:28 |