Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.
Konec aukce: 19.01.2026 19:49
Dosažená cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (84)
| 7 100 Kč | 16.1.2026 10:12:08 |
| 6 800 Kč | 16.1.2026 07:39:45 |
| 6 500 Kč | 16.1.2026 07:38:24 |
| 6 200 Kč | 11.1.2026 19:40:05 |
| 5 900 Kč | 11.1.2026 19:40:00 (limit 8.1.2026 20:26:40) |
| 5 900 Kč | 11.1.2026 19:40:00 |
| 5 600 Kč | 8.1.2026 20:26:16 |
| 5 300 Kč | 6.1.2026 16:46:25 |
| 5 000 Kč | 5.1.2026 22:45:54 |