91. Zlatý náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.

Konec aukce: 19.01.2026 19:49

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (84)

7 100 Kč16.1.2026 10:12:08
6 800 Kč16.1.2026 07:39:45
6 500 Kč16.1.2026 07:38:24
6 200 Kč11.1.2026 19:40:05
5 900 Kč11.1.2026 19:40:00 (limit 8.1.2026 20:26:40)
5 900 Kč11.1.2026 19:40:00
5 600 Kč8.1.2026 20:26:16
5 300 Kč6.1.2026 16:46:25
5 000 Kč5.1.2026 22:45:54