Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.
Konec aukce: 19.01.2026 19:49
Dosažená cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (84)
| 13 100 Kč | 17.1.2026 19:27:41 (limit 17.1.2026 16:39:39) |
| 12 600 Kč | 17.1.2026 19:27:41 |
| 11 600 Kč | 17.1.2026 19:26:20 (limit 17.1.2026 16:39:39) |
| 11 100 Kč | 17.1.2026 19:26:20 |
| 10 600 Kč | 17.1.2026 19:26:15 (limit 17.1.2026 16:39:39) |
| 10 100 Kč | 17.1.2026 19:26:15 |
| 9 800 Kč | 17.1.2026 19:25:37 (limit 17.1.2026 16:39:39) |
| 9 500 Kč | 17.1.2026 19:25:36 |
| 9 200 Kč | 17.1.2026 16:55:41 (limit 17.1.2026 16:39:39) |
| 8 900 Kč | 17.1.2026 16:55:41 |
| 8 600 Kč | 17.1.2026 16:39:39 (limit 17.1.2026 16:39:39) |
| 8 300 Kč | 17.1.2026 16:31:35 |
| 8 000 Kč | 17.1.2026 11:03:16 |
| 7 700 Kč | 17.1.2026 00:08:02 |
| 7 400 Kč | 16.1.2026 11:00:17 |