91. Zlatý náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.

Konec aukce: 19.01.2026 19:49

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (84)

13 100 Kč17.1.2026 19:27:41 (limit 17.1.2026 16:39:39)
12 600 Kč17.1.2026 19:27:41
11 600 Kč17.1.2026 19:26:20 (limit 17.1.2026 16:39:39)
11 100 Kč17.1.2026 19:26:20
10 600 Kč17.1.2026 19:26:15 (limit 17.1.2026 16:39:39)
10 100 Kč17.1.2026 19:26:15
9 800 Kč17.1.2026 19:25:37 (limit 17.1.2026 16:39:39)
9 500 Kč17.1.2026 19:25:36
9 200 Kč17.1.2026 16:55:41 (limit 17.1.2026 16:39:39)
8 900 Kč17.1.2026 16:55:41
8 600 Kč17.1.2026 16:39:39 (limit 17.1.2026 16:39:39)
8 300 Kč17.1.2026 16:31:35
8 000 Kč17.1.2026 11:03:16
7 700 Kč17.1.2026 00:08:02
7 400 Kč16.1.2026 11:00:17