Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.
Konec aukce: 19.01.2026 19:49
Dosažená cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (84)
| 20 500 Kč | 19.1.2026 17:26:36 |
| 20 000 Kč | 19.1.2026 17:14:10 (limit 19.1.2026 17:10:57) |
| 19 500 Kč | 19.1.2026 17:14:10 |
| 19 000 Kč | 19.1.2026 17:10:57 (limit 19.1.2026 17:10:57) |
| 18 500 Kč | 19.1.2026 17:10:57 (limit 19.1.2026 16:47:49) |
| 18 000 Kč | 19.1.2026 13:07:22 |
| 17 500 Kč | 19.1.2026 13:07:17 (limit 19.1.2026 11:56:14) |
| 17 000 Kč | 19.1.2026 13:07:17 |
| 16 500 Kč | 19.1.2026 11:54:38 |
| 16 000 Kč | 18.1.2026 08:51:50 |
| 15 500 Kč | 18.1.2026 04:45:56 |
| 15 000 Kč | 17.1.2026 19:32:55 (limit 17.1.2026 16:39:39) |
| 14 600 Kč | 17.1.2026 19:32:55 |
| 14 100 Kč | 17.1.2026 19:28:40 (limit 17.1.2026 16:39:39) |
| 13 600 Kč | 17.1.2026 19:28:40 |