91. Zlatý náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.

Konec aukce: 19.01.2026 19:49

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (84)

20 500 Kč19.1.2026 17:26:36
20 000 Kč19.1.2026 17:14:10 (limit 19.1.2026 17:10:57)
19 500 Kč19.1.2026 17:14:10
19 000 Kč19.1.2026 17:10:57 (limit 19.1.2026 17:10:57)
18 500 Kč19.1.2026 17:10:57 (limit 19.1.2026 16:47:49)
18 000 Kč19.1.2026 13:07:22
17 500 Kč19.1.2026 13:07:17 (limit 19.1.2026 11:56:14)
17 000 Kč19.1.2026 13:07:17
16 500 Kč19.1.2026 11:54:38
16 000 Kč18.1.2026 08:51:50
15 500 Kč18.1.2026 04:45:56
15 000 Kč17.1.2026 19:32:55 (limit 17.1.2026 16:39:39)
14 600 Kč17.1.2026 19:32:55
14 100 Kč17.1.2026 19:28:40 (limit 17.1.2026 16:39:39)
13 600 Kč17.1.2026 19:28:40