Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.
Konec aukce: 19.01.2026 19:49
Dosažená cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (84)
| 27 500 Kč | 19.1.2026 19:16:15 |
| 27 000 Kč | 19.1.2026 19:09:38 |
| 26 500 Kč | 19.1.2026 19:08:07 |
| 26 000 Kč | 19.1.2026 19:06:22 |
| 25 500 Kč | 19.1.2026 19:05:39 |
| 25 000 Kč | 19.1.2026 19:04:33 |
| 24 500 Kč | 19.1.2026 19:04:06 |
| 24 000 Kč | 19.1.2026 19:03:07 |
| 23 500 Kč | 19.1.2026 18:36:02 |
| 23 000 Kč | 19.1.2026 17:30:37 |
| 22 500 Kč | 19.1.2026 17:28:09 (limit 19.1.2026 17:28:09) |
| 22 000 Kč | 19.1.2026 17:26:52 |
| 21 500 Kč | 19.1.2026 17:26:47 (limit 19.1.2026 17:10:57) |
| 21 500 Kč | 19.1.2026 17:26:47 |
| 21 000 Kč | 19.1.2026 17:26:36 (limit 19.1.2026 17:10:57) |