91. Zlatý náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.

Konec aukce: 19.01.2026 19:49

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (84)

27 500 Kč19.1.2026 19:16:15
27 000 Kč19.1.2026 19:09:38
26 500 Kč19.1.2026 19:08:07
26 000 Kč19.1.2026 19:06:22
25 500 Kč19.1.2026 19:05:39
25 000 Kč19.1.2026 19:04:33
24 500 Kč19.1.2026 19:04:06
24 000 Kč19.1.2026 19:03:07
23 500 Kč19.1.2026 18:36:02
23 000 Kč19.1.2026 17:30:37
22 500 Kč19.1.2026 17:28:09 (limit 19.1.2026 17:28:09)
22 000 Kč19.1.2026 17:26:52
21 500 Kč19.1.2026 17:26:47 (limit 19.1.2026 17:10:57)
21 500 Kč19.1.2026 17:26:47
21 000 Kč19.1.2026 17:26:36 (limit 19.1.2026 17:10:57)