91. Zlatý náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.

Konec aukce: 19.01.2026 19:49

Dosažená cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (84)

35 000 Kč19.1.2026 19:30:44
34 500 Kč19.1.2026 19:30:38
34 000 Kč19.1.2026 19:29:56
33 500 Kč19.1.2026 19:29:50
33 000 Kč19.1.2026 19:29:20
32 500 Kč19.1.2026 19:29:09
32 000 Kč19.1.2026 19:28:47
31 500 Kč19.1.2026 19:28:33
31 000 Kč19.1.2026 19:27:59
30 500 Kč19.1.2026 19:27:01
30 000 Kč19.1.2026 19:26:23
29 500 Kč19.1.2026 19:26:17
29 000 Kč19.1.2026 19:24:18
28 500 Kč19.1.2026 19:24:05
28 000 Kč19.1.2026 19:23:11