Zlatý náramek o ryzosti 14 karátů. Váha 27,50 g / 585. Náramek je bez poškození, zapínání funkční s pojistou. Puncováno platným puncem.
Konec aukce: 19.01.2026 19:49
Dosažená cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (84)
| 35 000 Kč | 19.1.2026 19:30:44 |
| 34 500 Kč | 19.1.2026 19:30:38 |
| 34 000 Kč | 19.1.2026 19:29:56 |
| 33 500 Kč | 19.1.2026 19:29:50 |
| 33 000 Kč | 19.1.2026 19:29:20 |
| 32 500 Kč | 19.1.2026 19:29:09 |
| 32 000 Kč | 19.1.2026 19:28:47 |
| 31 500 Kč | 19.1.2026 19:28:33 |
| 31 000 Kč | 19.1.2026 19:27:59 |
| 30 500 Kč | 19.1.2026 19:27:01 |
| 30 000 Kč | 19.1.2026 19:26:23 |
| 29 500 Kč | 19.1.2026 19:26:17 |
| 29 000 Kč | 19.1.2026 19:24:18 |
| 28 500 Kč | 19.1.2026 19:24:05 |
| 28 000 Kč | 19.1.2026 19:23:11 |