Technika: Olej na kartonu
Výška: 14,5 cm, šířka: 8,5 cm, rámování: 32 x 26 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 16.08.2021 18:11
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 16.8.2021 18:06:10 |