Puncováno Rakousko-uherským puncem - Diana. Váha 42.15 g / 800 Funkční - pruží.
Délka: 15 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 18.07.2022 19:35
Dosažená cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (8)