Bez prasklin a jiného poškození.
Technika: Mísa
Výška: 7,5 cm, šířka: 27,5 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 14.09.2020 19:54
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč