Mírně poškozeno, viz foto. Vrchní deska z mramoru bez prasklin.
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 03.05.2021 19:25
Dosažená cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (6)