Puncováno starými prvorepublikovými puncy. Váha 120,10 g / 900.
Délka: 26,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.09.2022 19:25
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (5)