Značeno Althea V & B. Poškození je minimální - viz foto.
Výška: 11 cm, šířka: 35 cm, délka: 35 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.11.2020 19:22
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč