Puncováno. Vídeň.
Délka: 43,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 20:24
Dosažená cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (6)