Bez prasklin a jiného poškození.
Technika: Váza
Výška: 21 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 12.07.2021 19:19
Dosažená cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč