Otočná knihovna z poloviny 20. století. Škrábance na vrchní desce - viz foto. Odřeniny.
Výška: 121 cm, šířka: 54 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 09.11.2021 19:21
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč