Puncováno starými platnými puncy. Zlacené stříbro. Váha 26.91 g / 900 Velikost 17 cm. Zapínání v pořádku.
Technika: Náramek
Délka: 17 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.09.2022 19:21
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč