75. Dívka v negližé

Autor:

Vzadu vtlačená značka KPM. Bez prasklin. Plná malba na porcelánové desce.
Technika: Malba na porcelánu
Výška: 17,5 cm, šířka: 13 cm, rámování: 26 x 21,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 14.09.2021 19:28

Dosažená cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (32)

5 000 Kč14.9.2021 19:14:28
4 800 Kč14.9.2021 19:11:49 (limit 14.9.2021 19:08:34)
4 600 Kč14.9.2021 19:11:49
4 400 Kč14.9.2021 19:11:30 (limit 14.9.2021 19:08:34)
4 200 Kč14.9.2021 19:11:30
4 000 Kč14.9.2021 19:08:34 (limit 14.9.2021 19:08:34)
3 800 Kč14.9.2021 19:08:34 (limit 14.9.2021 15:12:02)
3 600 Kč8.9.2021 18:59:25
3 400 Kč1.9.2021 10:50:51
3 200 Kč31.8.2021 23:11:28
3 000 Kč30.8.2021 14:54:19 (limit 25.8.2021 19:45:34)
2 900 Kč30.8.2021 14:54:19
2 700 Kč27.8.2021 16:53:41 (limit 25.8.2021 19:45:34)
2 500 Kč27.8.2021 16:53:41
2 300 Kč25.8.2021 19:42:48