73. Zlatý pilovaný řetěz

Autor:

Kategorie: Šperky

Dlouhý zlatý pilovaný řetěz. Váha 16,25 g / 585. Puncováno. Délka 74 cm.
Délka: 74 cm, váha: 16,25
Signatura: signováno

Konec aukce: 02.04.2024 20:42

Dosažená cena: 16 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (31)

5 000 Kč27.2.2024 19:53:25