Váha 483.80 / 800. Puncováno.
Výška: 20 cm, váha: 483.80
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.11.2022 19:39
Dosažená cena: 13 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (35)