Stříbrné náušnice s českými granáty. Váha 3.40 g / ryzosti 900. Puncováno. Zapínání pevné.
Technika: Náušnice
Výška: 2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.12.2022 20:48
Dosažená cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč