Vyhotoven atest z puncovního úřadu. Váha 282,50 g / 900
Výška: 7 cm, šířka: 15 cm, délka: 20,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 19:10
Dosažená cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 700 Kč