Puncováno starými platnými puncy. Váha 4.56 g / 925
Výška: 3,9 cm, šířka: 2,2 cm, délka: 45 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.09.2022 19:06
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (25)