Stříbrný tác se skleněnou vložkou. Puncováno rakousko-uherským puncem Diana. Váha stříbra 995 g / 800. Bez poškození. Rozměr tácu 33,5 x 33,5 cm.
Výška: 3,5 cm, šířka: 33,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 02.04.2024 20:11
Dosažená cena: 14 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (27)