Puncováno starými platnými prvorepublikovými puncy. Konce lžiček jsou pozlacené. Váha 181,62 g / 800.
Délka: 14,8 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.09.2022 19:10
Dosažená cena: 5 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč