65. Stará ulička - Praha

Autor:

Technika: Akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 28 cm, rámování: 63 x 55 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:04

Dosažená cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

1 800 Kč9.12.2025 18:59:12