65. Řezba ze slonoviny

Autor:

Kategorie: Sochy

Evropská řezba ze slonoviny ve špičkové kvalitě. Konec 19. století. Chybí pouze vrchní část skleničky v ruce figury. Jinak perfektní.
Výška: 20,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 01.03.2021 19:04

Dosažená cena: 6 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (21)

3 300 Kč17.2.2021 18:03:08 (limit 17.2.2021 18:03:08)
3 100 Kč16.2.2021 23:32:09 (limit 4.2.2021 22:32:09)
3 100 Kč16.2.2021 23:32:09
2 900 Kč4.2.2021 22:10:42
2 700 Kč4.2.2021 20:33:05
2 500 Kč2.2.2021 14:30:43