Evropská řezba ze slonoviny ve špičkové kvalitě. Konec 19. století. Chybí pouze vrchní část skleničky v ruce figury. Jinak perfektní.
Výška: 20,5 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 01.03.2021 19:04
Dosažená cena: 6 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč