61. Zlatý prsten se safíry a brilianty

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatý prsten s brilianty a safíry - 8 x 0,02 briliant a 5 x safír. Hmotnost Au 2,18/btto a ryzost 750/1000. Velikost 55. Přiloženo osvědčení z puncovního úřadu. Perfektní stav, nenošený.
Technika: Prsten
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 14.09.2020 19:25

Dosažená cena: 9 650 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (31)

5 600 Kč14.9.2020 18:58:58
5 300 Kč14.9.2020 18:57:54
5 000 Kč14.9.2020 18:57:45
4 800 Kč14.9.2020 18:57:10
4 600 Kč14.9.2020 18:56:45
4 400 Kč14.9.2020 18:34:24
4 200 Kč7.9.2020 21:20:35
4 000 Kč7.9.2020 20:27:04 (limit 29.8.2020 12:12:36)
3 900 Kč7.9.2020 20:27:04
3 700 Kč5.9.2020 20:03:18 (limit 29.8.2020 12:12:36)
3 500 Kč5.9.2020 20:03:18
3 300 Kč29.8.2020 12:12:36 (limit 29.8.2020 12:12:36)
3 100 Kč28.8.2020 17:45:21
2 900 Kč25.8.2020 20:14:34
2 700 Kč21.8.2020 21:21:50