Skleník s mramorovou deskou. Celkově v krásném stavu, bez červotoče. Krásně intarzovaný. Mramorová deska bez prasklin. Původní krásný stav. První polovina 20. století. Nejedná se o novou repliku.
Výška: 165 cm, šířka: 75 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 23.11.2020 18:58
Dosažená cena: 11 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (28)