59. Skleník s mramorovou deskou

Autor:

Kategorie: Nábytek

Skleník s mramorovou deskou. Celkově v krásném stavu, bez červotoče. Krásně intarzovaný. Mramorová deska bez prasklin. Původní krásný stav. První polovina 20. století. Nejedná se o novou repliku.
Výška: 165 cm, šířka: 75 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 23.11.2020 18:58

Dosažená cena: 11 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (28)

6 300 Kč22.11.2020 09:47:39
6 000 Kč22.11.2020 09:47:36 (limit 21.11.2020 18:09:42)
5 700 Kč22.11.2020 09:47:36
5 400 Kč21.11.2020 18:24:00 (limit 21.11.2020 18:09:42)
5 100 Kč21.11.2020 18:24:00
4 900 Kč21.11.2020 18:23:46 (limit 21.11.2020 18:09:42)
4 700 Kč21.11.2020 18:23:46
4 500 Kč21.11.2020 18:09:30
4 300 Kč21.11.2020 10:12:43
4 100 Kč13.11.2020 18:20:18
3 900 Kč13.11.2020 10:34:51
3 700 Kč10.11.2020 17:52:59
3 500 Kč10.11.2020 14:54:20