Vyhotoven atest z puncovního úřadu. Celková váha 449,90 g / 900. Sklo nepoškozené.
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 19:10
Dosažená cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč