55. Zlatá brož s diamanty - Biedermeier

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatá brož s diamanty vyrobená v období biedermeieru. Rakousko-uherský punc, váha Au 4,75 g/btto o ryzosti 585/000. Délka 4,8 cm. Dobrý stav, zapínání funguje.
Technika: Brož
Šířka: 1,3 cm, délka: 4,8 cm, váha: 4,75 g
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 19.10.2020 19:07

Dosažená cena: 6 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (14)

6 300 Kč19.10.2020 19:02:45
6 000 Kč19.10.2020 19:01:28 (limit 19.10.2020 18:50:05)
5 700 Kč19.10.2020 19:01:28
5 400 Kč19.10.2020 19:00:27 (limit 19.10.2020 18:50:05)
5 100 Kč19.10.2020 19:00:27 (limit 19.10.2020 19:00:27)
4 200 Kč19.10.2020 18:58:35 (limit 19.10.2020 18:50:05)
4 000 Kč19.10.2020 18:58:35
3 800 Kč19.10.2020 18:53:50 (limit 19.10.2020 18:50:05)
3 600 Kč19.10.2020 18:53:50 (limit 19.10.2020 18:53:50)
2 700 Kč19.10.2020 15:18:03 (limit 19.10.2020 15:18:03)
2 500 Kč17.10.2020 19:57:53
2 300 Kč11.10.2020 11:12:36
2 100 Kč10.10.2020 17:42:07
1 900 Kč8.10.2020 23:14:55