49. Secesní nádoba WMF

Autor:

Kategorie: Předměty z kovů

Značeno zespodu WMF.
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 16.08.2021 18:54

Dosažená cena: 8 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (31)

4 200 Kč16.8.2021 18:34:35
4 000 Kč16.8.2021 18:28:16 (limit 8.8.2021 11:37:23)
3 800 Kč16.8.2021 18:28:16
3 600 Kč16.8.2021 18:28:13 (limit 8.8.2021 11:37:23)
3 400 Kč16.8.2021 18:28:13
3 200 Kč16.8.2021 18:28:09 (limit 8.8.2021 11:37:23)
3 000 Kč16.8.2021 18:28:09
2 800 Kč16.8.2021 18:28:04 (limit 8.8.2021 11:37:23)
2 600 Kč16.8.2021 18:28:04
2 400 Kč16.8.2021 18:26:06 (limit 8.8.2021 11:37:23)
2 200 Kč16.8.2021 18:26:06
2 000 Kč8.8.2021 11:37:23 (limit 8.8.2021 11:37:23)
1 800 Kč18.7.2021 16:39:57
1 600 Kč18.7.2021 15:49:34
1 400 Kč10.7.2021 12:19:53