Zlatý prsten osazený českými granáty. Váha 2,88 g / 585. Puncováno. Velikost prstenu č. 56
Váha: 2,88
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:46
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 6 000 Kč