47. Zlatý prsten s českými granáty

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatý prsten osazený českými granáty. Váha 2,88 g / 585. Puncováno. Velikost prstenu č. 56
Váha: 2,88
Stav: Nepoškozeno
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:46

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 6 000 Kč