Bez poškození.
Výška: 30,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:46
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (2)
| 1 200 Kč | 1.1.2026 07:50:35 |
| 1 000 Kč | 29.12.2025 21:31:40 |