47. Malovaná váza - Telč

Autor:

Kategorie: Porcelán

Bez poškození.
Výška: 30,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:46

Dosažená cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (2)

1 200 Kč1.1.2026 07:50:35
1 000 Kč29.12.2025 21:31:40