Hodiny jsou funkční, signované na ciferníku. Vyrobené v polovině 20. století.
Technika: Hodiny
Výška: 44 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 01.03.2021 18:44
Dosažená cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč