43. Velké zrcadlo s konzolovým stolkem

Autor:

Kategorie: Nábytek

Velké dřevěné zlacené zrcadlo s konzolí. Konzole s mramorovou deskou. Místy odprýskává zlacení. Nožička byla zlomená a je dobově opravená. Zrcadlo je krásné bez koroze. Vyrobeno kolem roku 1900 - 20. Výška 240 cm.
Výška: 240 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 23.11.2020 18:46

Dosažená cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (30)

5 400 Kč20.11.2020 17:15:51 (limit 19.11.2020 18:38:51)
5 100 Kč20.11.2020 17:15:51
4 900 Kč19.11.2020 18:38:51 (limit 19.11.2020 18:38:51)
4 700 Kč19.11.2020 16:08:51
4 500 Kč18.11.2020 13:07:51
4 300 Kč17.11.2020 05:09:18
4 100 Kč16.11.2020 19:45:46
3 900 Kč12.11.2020 18:39:18
3 700 Kč12.11.2020 03:49:26
3 500 Kč11.11.2020 15:58:49
3 300 Kč10.11.2020 20:06:58
3 100 Kč10.11.2020 17:49:22
2 900 Kč10.11.2020 17:21:31
2 700 Kč10.11.2020 14:52:56
2 500 Kč10.11.2020 09:06:45