41. Zlatý náramek

Autor:

Kategorie: Šperky

Zlatý myslivecký náramek. Váha 10,90 g / 585. 14 karát. Délka celková 20,5 cm. Puncováno.
Délka: 20,5 cm, váha: 10,9
Signatura: signováno

Konec aukce: 24.04.2023 18:44

Dosažená cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (17)

5 900 Kč24.4.2023 18:39:03
5 600 Kč24.4.2023 18:00:29
5 300 Kč24.4.2023 15:56:30
5 000 Kč24.4.2023 15:56:28 (limit 24.4.2023 15:08:31)
4 900 Kč24.4.2023 15:56:28
4 700 Kč24.4.2023 15:56:25 (limit 24.4.2023 15:08:31)
4 500 Kč24.4.2023 15:56:25
4 300 Kč24.4.2023 15:56:23 (limit 24.4.2023 15:08:31)
4 100 Kč24.4.2023 15:56:23
3 900 Kč24.4.2023 15:56:21 (limit 24.4.2023 15:08:31)
3 700 Kč24.4.2023 15:56:21
3 500 Kč24.4.2023 15:56:18 (limit 24.4.2023 15:08:31)
3 300 Kč24.4.2023 15:56:18
3 100 Kč24.4.2023 15:08:02
2 900 Kč12.4.2023 23:39:47