Zlatý myslivecký náramek. Váha 10,90 g / 585. 14 karát. Délka celková 20,5 cm. Puncováno.
Délka: 20,5 cm, váha: 10,9
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 18:44
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč