Výška: 5,5 cm, šířka: 14,3 cm, hloubka: 12 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 16.08.2021 18:46
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (9)