Profesionální práce. Česká krajinářská škola.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 75 x 60,5 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 16.08.2021 18:38
Dosažená cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč